Брокерські контори

При проведенні біржових торгів на Західній універсальній товарній біржі представництво інтересів третіх осіб (покупців та продавців) здійснюється брокерськими конторами, які діють на підставі договорів-доручення відповідно до Статуту ЗУТБ та Правил біржової торгівлі. Брокерськими конторами ЗУТБ визнаються тільки члени біржі.

Брокерами на ЗУТБ є фізичні особи, які уклали трудовий договір з брокерською конторою (або особисто фізичні особи-підприємці) та відповідно до довіреності брокерської контори, яку вони представлють, мають право на здійснення біржових операцій та підпису необхідних документів.

Брокери зобов’язані виконувати доручення членів біржі, яких вони представляють, щодо здійснення біржових операцій шляхом підшукування контрактів і поданні здійснюваних ними операцій для реєстрації на біржі. Брокери вправі пересвідчитися в наявності та якості запропонованого товару, а також у платоспроможності покупця, пропонувати альтернативні умови контрактів та здійснювати будь-які інші дії, що не суперечать інтересам їх клієнтів.

Брокери допускаються до участі в біржових торгах після їх реєстрації біржею. Брокер, який акредитований біржею, одержує картку брокера біржі і набуває право на вхід до біржового залу і право на укладення угод на біржових торгах.

Реєстрація підприємства чи фізичної особи-підприємця на ЗУТБ як брокерської контори можлива як на засадах постійного, так і на засадах тимчасового членства.

Детальнішу інформацію з питань реєстрації брокерських контор Ви можете отримати, зв’язавшись із нами за реквізитами, наведеними в розділі Контакти

Список зареєстрованих на ЗУТБ брокерських контор:

  • Корпорація “Ценр промисловості та торгівлі “Львів”
  • Фізична особа-підприємець Паранчак М.Я.
  • Фізична особа-підприємець Тарасюк Д.С.
  • Приватне підприємство “Міжнародний консалтинг ЛВ”
  • Приватне підприємство “Форпост-Захід”
  • Товариство з обмеженою відповідальністю “Львів-Юрсервіс”